Черно море победи ФК Тосно с 1-0

Admin

Черно море победи с минималното 1:0 ФК Тосно, така варненци приключиха подготвителния лагер в Турция. Победата донесе новото попълнение Мехди Фенуш, който сам срещу вратаря не сбърка.

Съставът на Черно море: Благой Макенджиев, Мирослав Енчев, Ертан Томбак, Кононго, Петър Витанов, Георги Илиев, Александър Цветков, Мариян Огнянов, Мехди Фенуш, Аристот Ндонгала, Мартин Минчев

Leave a Reply

Next Post

Спартак 1918 би юношите на Черноморец Балчик

Спартак разгроми с 4:0 Черноморец (Балчик) U19 в контролен мач, изигран на стадион “Локомотив” във Варна. За варненци преди почивката се разписаха Ивайло Русев и Славомир Събков, а през втората част Александър Йовчев покачи на 3:0 с ефектна задна ножица. В 72-ата минута нигерийският нападател Инокент Нуокоро оформи крайния резултат. […]