Четвъртодивизионният германски Тюркгюджю-Атаспор (Мюнхен) би Левски с 4-0 в контрола

Admin

“Левски” загуби с 0:4 от германския “Тюргюджу-Атаспор” (Мюнхен) третата си контрола от предсезонния лагер в Австрия. Мачът се игра в Йенбах, а наставникът на “сините” Петър Хубчев пусна в игра футболисти с по-малко игрови минути в проверките срещу “Ред Бул Бразил” и “Зенит” (Санкт Петербург).
Разгромната победа очуди дори победители, които написаха в инстаграм: “Лудост! Нашите момчета вкараха четири пъти на квалификанта в Лига Европа Левски (София)!”
Следващата контрола на българите е във вторник, 2 юли срещу швейцарския шампион “Йънг Бойс”. Мачът започва в 19.30 часа българско време и ще се играе във Фюген.

“Левски”: 13. Николай Михайлов (к), 6. Ивайло Найденов (68 – 20. Живко Миланов), 19. Янис Каргас, 39. Деян Иванов, 24. Томислав Папазов (68 – 22. Нуно Рейш), 77. Илия Юруков (71 – 93. Атанас Кабов), 70. Мартин Райнов (65 – 23. Хали Тиам), 10. Франко Мазурек (69 – 8. Давиде Мариани), 99. Станислав Иванов (65 – 7. Паулиньо), 79. Мартин Д. Петков (68 – 4. Иван Горанов), 30. Илия Димитров (69 – 29. Станислав Костов)

Next Post

На "Тича" посрещнаха Георги Илиев с транспарант

Публиката на “Черно море” показа подкрепа към Георги Илиев, който се завърна на “Тича”, като играч на “Локомотив” Пловдив. Бившият капитан на “Черно море” заедно с още 5-има други футболисти на „моряците” бяха ненадейно извадени от групата за решителния мач срещу Лудогорец от последния кръг по подозрения в симулативна игра […]