Локо Пд взе 3-те точки на Тича

Admin

Отборът на “Черно море” записа домакинска загуба с 0:1 в мач от 26-ия кръг на Първа професионална лига. Пловдивското “Локо” нанесе своя удар в 29-ата минута, когато Буна реализира с шут от границата на наказателното поле.

Черно море – Локомотив Пд 0:1
0:1 Буна 29

ЧЕРНО МОРЕ (4-2-3-1): 88. Макенджиев, 6. Цветков, 9. Фенуш, 10. Василев, 17. Костадинов, 18. Зехиров, 21. Илиев, 22. Огнянов, 23. Хасани, 27. Димов, 38. Ндонгала
Старши треньор: И. Илиев

ЛОКО ПД (4-2-3-1): 22. Милина, 15. Везалов, 37. Мухамед, 90. Ангелов, 4. Елитон, 34. Банович, 27. Бакалов, 14. Буна, 77. Аралица, 5. Булят, 19. Велковски
Старши треньор: Б. Акрапович

СЪДИЯ: Стефан Апостолов
СТАДИОН: “Тича”

Next Post

Локомотив (Варна) е новият-стар носител на Купа България по хандбал при мъжете

Хандбалистите на „Локомотив” вдигнаха Купата на България за четвърти път поред. Шампионите спечелиха срещу „Добруджа” с 32:24 (16:11) финалния мач в Кубрат. Най-резултатен за успеха беше Бранимир Балчев с 11 гола. Останалите голмайстори: Тансер Юсню – 9, Станислав Добрев – 4, Димитър Георгиев – 3, Теодор Добрев – 2, Живко […]