Резервите на Спартак Вн загубиха от юношите на Черноморец Балчик

Admin

Юношите на “Черноморец” Балчик изненадаха експерименталния отбор на “Спартак” с 2:3 в контролен мач, игран на стадион “Локомотив”. Гостите поведоха с 0-2 до 20-ата минута, а в 35-ата минута Кирил Радев върна един гол. Нападателят заби топката в мрежата след удар с глава.

През втората част, отново с глава, Кирил Радев вкара втория си гол за 2:2, но в ответната атака “черноморци” оформиха крайното 2:3.

„Бяхме без 10 титуляри, но целта беше да видя в какво състояние са играчите, които се появяват по-малко на терена в официалните двубои. Пуснах и три момчета на проби, но след това, което показаха, няма да останат при нас”, заяви Енгибар Енгибаров.