Спартак прегази Бенковски Бяла с 4-0

Admin

Спартак Варна разгроми с 4:0 като гост Бенковски Бяла в мач от Трета лига – Североизточна група. Варненци имаха надмощие през целия мач и можеха да бият дори и по-убедително.

Валентин Веселинов откри резултата още в 7-ата минута, а след това Боян Илиев вкара две попадения. Капитанът беше точен на два пъти с глава в 11-ата и 52-ата минути. В 59-ата Ивайло Русев оформи крайния резултат.

Съставът на Спартак: Калин Дянков, Александър Йовчев, Милен Николов, Боян Илиев (60 Иван Великов), Стефан Иванов (69 Благовест Гачев), Васко Боев, Тодор Маринчев, Илиян Неделчев, Валентин Веселинов, Даниел Димитров (68 Владислав Георгиев), Ивайло Русев