“Спартак прегази “Бенковски” Бяла в Трета лига

Admin

Отборът на “Спартак” Варна разгроми аутсайдера “Бенковски” Бяла с 7:1 в мач от 20-ия кръг на Трета лига. За “соколите” Десислав Дяков реализира хеттрик, а по  един гол добавиха Йовчев, Русев, Димитров и Гушлев.

7:1 Десислав Дяков (81)

Съставът на Спартак: 27. Мирослав Марков, 16. Александър Йовчев (46 – 14. Иво Михайлов), 15. Боян Илиев (к), 24. Михаел Михалев, 17. Вилиян Денчев, 6. Милен Николов (52 – 13. Георги Гушлев), 13. Васко Боев, 18. Ивайло Русев (67 – 11. Илиян Неделчев), 8. Георги Димитров, 7. Славомир Събков, 9. Десислав Дяков

Next Post

“Левски” се издъни на “Герена” срещу “Етър” в мач от 25-ия кръг на Първа лига. Двата тима си размениха по едно попадение през втората част дело на Бартович (61) и Буш (71). В 90-ата минута Нашименто пропусна да донесе победата на “сините”, след пропуск от бялата точка. “Левски” София – […]