Спартак Вн тръгна с 5-1 в първата си контрола за 2019-а

Admin

Спартак Варна започна с победа 2019-а година. В първата си контрола “соколите” победиха с 5-1 отбора на “Тополи”. Ивайло Русев наниза 2 попадения в 10-ата мин. и 37-а мин. А между тях Валентин Веселинов се разписа с бомбен шут. В 42-ата мин. Румен Николов вкара с глава от близо първия си гол за спартаклии. Гостите отбелязаха почетен гол в 65-ата мин., а Севдалин Стайков оформи крайното 5:1 в 84-ата мин.

Съставът на Спартак: Иван Иваанов, Александър Йовчев, Севдалин Стайков, Боян Илиев, Стефан Иванов, Мирослав Георгиев, Васко Боев, Румен Николов, Валентин Веселинов, Беадир Беадиров, Ивайло Русев (Милен Николов, Илиян Неделчев, Тодор Маринчев, Юлиан Загоров, Николай Пантев, Благовест Гачев, Мартин Костов, Иво Михайлов)

Next Post

Черно море победи Вардар Скопие с 2:0 в контрола

“Черно море” победи македонския “Вардар” с 2-0 в контролен мач. В 37-ата минута “моряците” поведоха в резултата. Аристот Ндонгала получи пас отдясно, финтира бранител и разстреля стража на “Вардар” за 1:0. В 74-ата минута влезлият преди минута Мехди Фенуш вкара втори гол за моряците. Крилото получи топката в ляво от […]