Спартак Вн прегази Ботев Нови Пазар с 4-0

Admin

„Спартак“ Варна записа поредна победа в Североизточната трета лига. На стадион „Локомотив“ “соколите” разпиляха “Ботев” Нови Пазар с 4-0.
В 10-ата минута Юлиан Загоров откри с глава, след центриране на Беадиров. През втората част, влезлият на почивката Илиян Неделчев, внесе повече острота в нападение. В 57-ата минута той отбеляза първото си попадение в мача, засичайки центриране от ляво. В 74-ата минута отново Неделчев покачи на 3-0 с удар извън наказателното поле. Три минути по-късно Ивайло Русев довкара избита от вратаря топка за крайното 4-0.

Съставът на „Спартак“: Иван Иванов, Благовест Гачев, Севдалин Стайков (60 – Тодор Маринчев), Боян Илиев, Стефан Иванов, Мирослав Георгиев, Васко Боев, Ивайло Русев, Валентин Веселинов, Беадир Беадиров (71 – Иво Михайлов), Юлиан Загоров (46 – Илиян Неделчев).