Спартак Вн с пета загуба във Втора лига

Admin

„Спартак“ Вн допусна пето поредно поражение във Втора лига. Синьо-белите загубиха от „Ботев“ Гълъбово с 1-0 гостуването си на „Трейс Арена“ в Стара Загора. Единственото попадение бе дело на Вълчан Чанев в 17-ата минута. Най-чистото положение за варненци бе удар с глава на Георги Радев, който прехвърли вратаря, но защитник на „Ботев“ изчисти пред голлинията. В 90-ата мин. вратарят на „Спартак“ Иван Иванов получи червен картон, а на вратата в добавеното време застана защитникът Иво Иванов.

Съставът на Спартак: Иван Иванов – Иван Пенев, Георги Радев, Иво Иванов – Александър Йовчев (46 – Георги Колев), Стефан Иванов, Васко Боев (75 – Боян Илиев), Валентин Веселинов, Тони Костадинов – Иван Кирев (46 – Ивайло Русев), Николай Томов.

Next Post

Лудогорец победи Черно море с 1-2 във Варна

Черно море отстъпи на Лудогорец с 1:2 в сблъсък от шестия кръг на efbet Лига. Резултата откри Родриго за “моряците” в 28-ата минута, а Дан Битон изравни в 32-ата минута. В 74-ата минута Клаудиу Кешерю с глава вкара победния гол за разградчани.