Admin

Шампионът Лудогорец пречупи Левски на Герена с 1:0. “Орлите” спечелиха с гол на Клаудио Кешерю директно от ъглов удар в 83-ата минута.

ЛЕВСКИ – ЛУДОГОРЕЦ 0:1
0:1 Кешерю (83)

ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Божидар Митрев, Милош Цветкович, Давид Яблонски, Холмар Ейолфсон, Иван Горанов, Кали Тиам, Филипе Нашименто, Паулиньо, Роман Прохазка, Антонио Вутов,,Станислав Костов
Старши треньор: Д. Роси
ЛУДОГОРЕЦ (4-2-3-1): Хорхе Броун; Сисиньо, Козмин Моци, Игор Пластун, Натанаел, Светослав Дяков, Рафаел Фостър, Лукас Саша, Мисиджан, Марселиньо, Клаудио Кешерю
Старши треньор: Д. Димитров

СЪДИЯ: Никола Попов
СТАДИОН: “Георги Аспарухов”

Next Post

Спартак Вн разби Калиакра с 3-0, Дяков с хеттрик

“Спартак” Варна победи “Калиакра” Каварна с 3:0, в мач от XXIV кръг на първенството в Североизточната трета лига. За домакините и трите попадения отбеляза Десислав Дяков в 24-ата, 28-ата и 86-ата минути. Съставът на Спартак (4-2-3-1): Георги Ставрев – Александър Йовчев, Милен Николов (50 – Слави Сталев), Боян Илиев, Славомир […]