Берое разби Черно море на Тича

Admin

“Черно море” стартира пролетния дял със загуба от “Берое” на “Тича”. Домакините поведоха още в 5-ата минута, чрез Радослав Василев. До края на полувремето Еуженио реализира хеттрик и обърна резултата до 1-3. В 90-ата минута Камбуров вкара за 1-4, реализирайки своето 197-о попадение в родния футболен елит, с което официално се изкачи 2-ро място във вечната класация на голмайсторите в българския шампионат. На първо място е Петър Жеков с 253 гола.

Снимка: beroe.bg

Next Post

Спартак отново победи юношите на Черноморец Балчик

Две седмици по-късно “Спартак” Вн победи отново “Черноморец” Балчик u19. Този път мачът завърши 5:0 за “соколите”. Два гола наниза Ивайло Русев в 34-ата и 39-ата минута, а до почивката се разписа и Михаел Михалев. Мачът продължи да се играе на една врата и след почивката, когато головете бяха дело […]