ЦСКА – Черно море 0:0

Admin

Отборът на “Черно море” измъкна точка на ЦСКА-София на стадион “Българска армия”. Двата тима завършиха при нулево равенство. Червените и разградчани са с равен брой точки – 51, но Лудогорец е с мач по-малко.

ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Жеферсон Телес, Божидар Чорбаджийски, Николай Бодуров, Станислав Манолев, Раул Лое, Рафаел Енрике (65-Едвин Джеси), Роланд Алберг (75-Хеан Бланко) , Кирил Десподов, Тиаго Родригес, Фернандо Каранга

Черно море: 88. Благой Макенджиев, 6. Александър Цветков, 10. Радослав Василев (86- Емил Янчев), 16. Петър Витанов, 17. Мaртин Костадинов, 18. Атанас Зехиров, 21. Георги Илиев, 22. Мариян Огнянов, 27. Даниел Димов, 29. Марек Кузма (72 – Аристоте Фунду), 97. Николай Минков (78-Мартин Минчев)

Next Post

"Спартак" би "Калиакра" на старта на пролетния дял в Трета лига

Варненският “Спартак” започна с победа пролетния полусезон в Трета лига. На стадион “Локомотив” пред 600 зрители, “соколите” се наложиха над “Калиакра” Каварна с 2:0. В 39-ата минута Васко Боев откри след фамозен шут под гредата. До края на полувремето Георги Димитров изтърва да покачи от дузпа, но в 70-ата минута […]