Спартак Вн гази с 4-0 в Нови Пазар

Admin

“Спартак” разби като гост “Ботев” Нови Пазар с 0-4 в мач от 27-ия кръг на Трета лига .

Варненци поведоха с 0-2 след два гола на Десислав Дяков в 33-ата и 38-ата мин. В 65-ата минута Русев покачи на 3-0, а в 76-ата мин. Емил Илиев отбеляза първия си гол за “Спартак”.

Съставът на Спартак: Мирослав Марков – Александър Йовчев, Вилиян Денчев, Боян Илиев, Михаел Михалев – Тодор Маринчев, Милен Николов (46 – Емил Илиев) – Ивайло Русев, Васко Боев, Славомир Събков (40 – Илиян Неделчев) – Десислав Дяков (65 – Иво Михайлов)

Next Post

Снимки: Варненски карнавал 2018-та

За четвърта поредна година Община Варна организира Варненски карнавал. Празникът на маската, маскарадния и сценичния костюм и народната носия започна в 13:00 ч. на пл. „Независимост”. След като се събраха участниците в карнавала проведоха шествие из централните улици. Празникът завърши с концерт на група “Обратен ефект”.