Футболист на Ботев Враца посвети гол на вратаря на Левски

Admin

“Ботев” Враца победи като гост “Царско село” в мач от 24-ия кръг на Втора лига. Първия гол за врачани заби Йордан Апостолов в 28-ата минута, а в 40-ата минута Емил Стоев удвои. Три минути преди края Светослав Диков намали за крайното 2:1.

Футболистът на “Ботев” Враца Йордан Апостолов посвети гола си на капитана на “Левски” Божидар Митрев. Вратарят на “сините” допусна рядко срещан гол от корнер в мача с “Лудогорец”, които може да струва скъпо на “Левски”.

“Искам да посветя гола си срещу “Царско село” на моя най-добър приятел, капитана на “Левски” Божидар Митрев и да знае, че и в трудните моменти съм с него”, каза пред Диема Спорт Апостолов.