
Преди повече от година стана ясно, че Илон Мъск има дете и от Ашли Сейнт Клер. То е 14-о за милиардера и второ за 27-годишната консервативна инфлуенсърка, която има и син от предишна връзка.
Макар че нито един от двамата не е от хората, които често коментират личния си живот, наскоро Ашли Сейнт Клер разкри повече подробности за връзката им, както и решението да имат дете. Във видео в TikTok тя откровено споделя и за това как забременяването е променило напълно динамиката в отношенията им.
“В този момент от живота си, тъй като бях част от MAGA и десницата и вече бях самотна майка, шансовете ми да се омъжа, вярвах, че са приключили за мен, защото вече бях “опетнена” като самотна майка. Но не исках нищо повече от това да бъда майка. Исках още деца.”
В клипа инфлуенсърката признава още, че най-голямото ѝ притеснение относно това да има още деца е била финансовата стабилност.
“Трудно е да работиш и да се чудиш дали ще можеш да плащаш сметките за децата си следващия месец. Така че, когато Илон каза: “Трябва да имаш деца”, единственият ми ограничен ресурс бе времето. Разбира се, беше привлекателно да правя това, което винаги съм искала – да бъда майка и да не се тревожа за гадостите, които се случват в тази икономика. Не мисля, че това е лудо разсъждение. За децата ми винаги ще се погрижат.”
По думите на Ашли Сейнт Клер двамата с милиардера обсъдили забременяването ѝ по време на пътуване до Сейнт Бартс, когато тя била в овулация. Но след като забременяла, нещата се променили – отношението на Мъск към нея станало различно.
“Но веднага щом забременях, това бе моментът, в който нещата започнаха да стават странни. Никой няма да ми повярва, но кълна се, че беше много по-нормален, преди да забременея. Разговаряше съвсем нормално. Поведението му беше нормално. Знам, че ще ме критикуват за това, но насаме беше забавен. Просто стана толкова странен, човече”, обяснява инфлуенсърката, цитирана от E! News.
Тя допълва също, че въпреки че Мъск ѝ е казал, че отношенията му с другите му бивши са “страхотни”, се е притеснявала от сложната ситуация.
“Осъзнавам, че трябва да бъда нащрек и да се защитя”, казва тя. И споделя, че се бори и с това да бъде в светлината на прожекторите заради отношенията си с милиардера.
“Дори не искам някаква ексклузивност с него. Просто не искам да бъда в тази странна позиция”, казва Ашли Сейнт Клер.
