Черно море победи ФК Тосно с 1-0

razdumka.net

Черно море победи с минималното 1:0 ФК Тосно, така варненци приключиха подготвителния лагер в Турция. Победата донесе новото попълнение Мехди Фенуш, който сам срещу вратаря не сбърка.

Съставът на Черно море: Благой Макенджиев, Мирослав Енчев, Ертан Томбак, Кононго, Петър Витанов, Георги Илиев, Александър Цветков, Мариян Огнянов, Мехди Фенуш, Аристот Ндонгала, Мартин Минчев

Next Post

Спартак 1918 би юношите на Черноморец Балчик

Спартак разгроми с 4:0 Черноморец (Балчик) U19 в контролен мач, изигран на стадион “Локомотив” във Варна. За варненци преди почивката се разписаха Ивайло Русев и Славомир Събков, а през втората част Александър Йовчев покачи на 3:0 с ефектна задна ножица. В 72-ата минута нигерийският нападател Инокент Нуокоро оформи крайния резултат. […]