Жега и диаманти: Арина Сабаленка се поти с бижута за хиляди евро на Ролан Гарос

Световната номер едно в женския тенис Арена Сабаленка започна убедително участието си на Ролан Гарос с победа над испанката Джесика Бузас Манейро с 6:4, 6:2 и се класира за втория кръг.
Но този път не само играта на Сабаленка привлече вниманието. Визията й се превърна в една от най-коментираните теми в Париж. Тя се появи в черен екип на Nike, съчетаващ лека дишаща мрежа върху червена рокля. Контрастните червени акценти по деколтето и маникюра подчертаваха връзката с червените кортове на турнира.
Тенисистката призна, че първоначално се е притеснявала дали черното няма да бъде прекалено топло в разгара на горещата вълна във френската столица, но екипът се е оказал изключително лек и удобен.
Спортната рокля тенисистката от Беларус обаче беше съчетала с бижута от спонсора Material Good. Тя носеше три колиета и комплект обеци, изработени от над 200 карата гранати и 23 карата диаманти.
Тя сподели, че не усеща тежестта на бижутата, но е наясно, че те привличат вниманието. За нея е важно да се чувства добре и уверено, защото това влияе положително на представянето й на корта, пишат tennis.com.
Арина Сабаленка призна, че разчита много на своя екип, включително на годеника си, който често играе ролята на лична охрана, когато пътува с толкова ценни бижута. Във втория кръг днес тя ще се изправи срещу французойката Елза Жакемо, а очакванията към нея остават високи.

Източник: Lifestyle.bg
Next Post

60-годишният личен асистент на Матю Пери бе осъден на над 3 години затвор

Преди две седмици Ерик Флеминг, който бе един от петимата обвиняеми за смъртта на Матю Пери, бе осъден на две години затвор. Причината бе, че консултантът по зависимости бе признат за виновен в заговор за разпространение на кетамин. Вчера, 27 май, бе решена и съдбата на личния асистент на Пери – Кенет Ивамаса. […]

Subscribe US Now