Черно море и Етър не се победиха

Admin

Отборите на “Етър” и “Черно море” завършиха 1:1 на ст. “Ивайло” във Велико Търново. Още в първата минута Бадара изведе “болярите” напред, но в 69-ата минута голмайсторът бе изгонен за игра с ръка в наказателното си поле. Реферът отсъди дузпа, която Огнянов реализира за крайното – 1:1.

Етър – Черно море 1:1
1:0 Бадара 1′
1:1 Огнянов 70′ (д)

Етър: 1 Иванов, 6. Пашов, 21. Василев, 16. Гълъбов, 30. Атанасов, 5. Сърмов, 8. Руменов, 25. Мане (17. Ивайло 80), 70. Батрович (9. Петков 84′), 89. Бадара, 73. Стоянов (к) (11. Младенов 46′)
Старши треньор: Красимир Балъков

Черно море: 88. Макенджиев, 6. Цветков, 10. Василев, 17. Костадинов, 18. Зехиров, 21. Илиев (к), 22. Огнянов (99. Кики 74′), 23. Хасани, 27. Димов, 29. Кузма (90. Минчев 68′), 97. Минков (9. Фенуш 62′)
Старши треньор: Илиан Илиев

Жълти картони: Гълъбов, Пашов (Етър)
Червен картон: Бадара 69′ (Етър)
Главен съдия: Валентин Железов (Бургас)
Асистенти: Дениз Соколов (София) и Георги Георгиев (Самоков)
Стадион: “Ивайло”, Велико Търново

Снимка: Официален сайт на Черно море

Next Post

Хандбалният Спартак спечели в Горна Оряховица

Хандбалистите на „Спартак” победиха като гости „Локомотив” с 32:30 (16:14) в среща от XIII кръг на „А” група в Горна Оряховица. Треньорът на нашите Веселин Станков, обаче уточни, че е доволен само от двете точки. „Победата ме радва, но не съм доволен от играта, тъй като действахме прекалено индивидуално, а […]