Година след раздялата: неочаквани публични послания от Никол Кидман и Кийт Ърбан

Свикнали сме разделите в Холивуд да са белязани от скандали, обвинения и шумни бракоразводни дело. Ето че обаче Никол Кидман и Кийт Ърбън ни показаха, че дори подобно драматично събитие може да се случи с класа.
Двамата обявиха раздялата си през септември 2025 г., като не коментираха публично нищо около решението си. През изминалия уикенд за първи път двамата отправиха послания един към друг в социалните мрежи.
Само ден след като кънтри звездата пожела “Честит рожден ден, Никол Мери” в социалните мрежи, актрисата отговори с трогателен поздрав по случай Деня на бащата. И двата жеста се превърнаха в малка сензация сред феновете им по целия свят.
На 20 юни Ърбан публикува кратко, но красноречиво съобщение в социалните мрежипо повод рождения ден на Никол. Това бяха първите публични думи, отправени към бившата му съпруга, откакто двойката обяви раздялата си през септември 2025 г. Разводът беше финализиран през януари 2026 г.

Само ден по-късно, на 21 юни 59-годишната Кидман публикува в стори в Instagram трогателен поздрав. В центъра на публикацията бяха две черно-бели снимки, на едната от които Ърбан носи на гърба си двете им дъщери Сънди Роуз (на 17 години) и Фейт Маргарет (на 15 години). “Честит Ден на бащата на всички бащи”, гласеше текстът към тях.
Условията на развода между Никол и Кийт изглеждат толкова цивилизовани, колкото и публичните им жестове. Според споразумението двамата вземат съвместно всички решения, свързани с дъщерите им. Изрично е записано и задължението да не говорят лошо един за друг и да насърчават децата да обичат и двамата родители.
И Кидман, и Ърбън продължават да живеят в Нашвил. Дъщерите им вече стъпват уверено на публичната сцена – Сънди като модел, а Фейт редовно придружава майка си на червения килим. Никол е майка и на две пораснали деца от брака си с Том Круз – Изабел на 34 и Конър на 32, припомнят Hello.

Източник: Lifestyle.bg

Subscribe US Now